Kniha návštěv

 

Budeme rádi, když nám napišete své postřehy a připomínky.
Naše služby se budeme snažit nadále zlepšovat pro váš příjemný pobyt.

Datum 15.03.2020
Vložil Forexbogy
Titulek gabriel novak bitcoin value

un75hu8550 10 bitcoins https://currency-trading-brokers.com

Datum 09.09.2019
Vložil Thomasallob
Titulek Привет

Приветик всем, я тут новенький "352"

Datum 12.07.2018
Vložil Ťoušek Baďurová Martina
Titulek Poděkování

Letos v červnu jsem strávila se svými přáteli týden v penzionu manželů Predigerových. Mohu jen potvrdit pozitivní postřehy hostů a ubytování v tomto penzionu vřele doporučit!!! Milí a vstřícní majitelé, perfektní čistota a krásné okolí pro cykloturisty.
Ještě jednou děkuji jménem všech zúčastněných.
S pozdravem Toušek Baďurová Martina

Datum 05.03.2018
Vložil Lucie
Titulek Příjemný pobyt

Loňské velikonoce jsme strávili v penzionu Prediger. Moc se nám u vás líbilo. Kde strávíme letošní velikonoce? Jasná volba-penzion Prediger.
Těšíme se, Palečkovi a Procházkovi.

Datum 30.07.2017
Vložil Jana a Karel, Dolní Břežany
Titulek cyklodovolená u Predigerů

Začátkem července jsme strávili týden na kolech v západních Čechách s ubytováním u manželů Predigerových. Byli jsme velmi spokojeni, ať už s prakticky zařízeným apartmánem s terasou, kde se dalo sedět i za deště, s altánkem s grilovacím krbem, využili jsme i bazén. Manželé Predigerovi jsou velmi pohostinní a přátelští. Ubytování je na šikovném místě, odkud se dá vyrážet na četné výlety na kolech, ale i autem . Vřele doporučujeme!

Datum 30.08.2016
Vložil Pavel
Titulek Ochotný majitel v malebné přírodě

Přál bych velké tržby a hospodářský úspěch všem pracovitým podnikatelům/živnostníkům, kteří mají na srdci blaho zákazníků. Tj. takovým, jako jste Vy :-)

Každé mé přání bylo ihned splněno.
Pavel

Datum 31.07.2016
Vložil Pavla,Petra a Luboš
Titulek Super dovolená s milými majiteli.

Od 23.7. - 30.7.2016 jsme měli velmi krásný týden v penzionu Prediger.
Měli jsme k dispozici celé podkroví s 6 lůžky, 2 koupelnami a WC, vybavenou kuchyňkou. Manželé Predigerovi jsou skvěle sehraný pár, který se umí o své hosty postarat. Jsou milí a velmi vstřícní. Na kolo je tu velmi ideální výchozí místo. Pojezdili jsme v pohodě přes 300 km. Večer jsme zagrilovali v zahradním altánu. Všude čisto a útulno.Velmi doporučujeme !!!
Rádi se někdy vrátíme.

Datum 09.07.2016
Vložil Malcovi
Titulek Perfektní ubytování

Ubytování v penzionu Prediger bylo nejlepší, jaké jsme kdy měli. Doporučujeme všem (i s dětmi). Krásná a udržovaná zahrada, bazén, vybavení kuchyně, gril na zahradě ... Co dodat. Prostě úžasná dovolená pro všechny (kuchyňka je plně vybavená (pro ty co nechtějí chodit nikam na jídlo)) a v okolí jsou dobré možnosti na obědy i večeře. Dostupnost do okolních lázní (a minerální prameny) je cca 30 min. Pro poznání lázeňských míst ideální místo pro ubytování.

Ještě jednou děkujeme manželům Predigerovým za úžasné místo, kde jsme mohli strávit dovoulenou.

Marek, Matouš, Milan a Alena Malcovi

Datum 10.04.2016
Vložil L. Kodym
Titulek Kvalita za vynikající cenu

Dovolenou jsme zde strávili počátkem srpna '15 bez připomínek. Čisto, ochota, bazén, místní točené pivo, každodenní přátelské popovídání, zdali něco nechybí, tipy na výlety. Pro moto- a cykloturisty dobrý výchozí bod.

Datum 29.08.2015
Vložil Jana Ryšavá
Titulek Ubytování

bylo skvělé, všude čisto. Manželé Predigerovi jsou velmi přátelští. Z apartmánu jsme mohli jít přímo na terasu s posezením a z ní rovnou do bazénu. Nádherná zahrada. Nemohu než chválit. Věřím, že se příští rok vrátíme.

 

Kontakt

penzionprediger@seznam.cz

P.Bezruče 825
Kynšperk nad Ohří
35751

603979372

Vyhledávání

© 2009 Práva vyhrazena www.levne-stranky.cz