Kniha návštěv

 

Budeme rádi, když nám napišete své postřehy a připomínky.
Naše služby se budeme snažit nadále zlepšovat pro váš příjemný pobyt.

Datum 09.07.2016
Vložil Malcovi
Titulek Perfektní ubytování

Ubytování v penzionu Prediger bylo nejlepší, jaké jsme kdy měli. Doporučujeme všem (i s dětmi). Krásná a udržovaná zahrada, bazén, vybavení kuchyně, gril na zahradě ... Co dodat. Prostě úžasná dovolená pro všechny (kuchyňka je plně vybavená (pro ty co nechtějí chodit nikam na jídlo)) a v okolí jsou dobré možnosti na obědy i večeře. Dostupnost do okolních lázní (a minerální prameny) je cca 30 min. Pro poznání lázeňských míst ideální místo pro ubytování.

Ještě jednou děkujeme manželům Predigerovým za úžasné místo, kde jsme mohli strávit dovoulenou.

Marek, Matouš, Milan a Alena Malcovi

Datum 10.04.2016
Vložil L. Kodym
Titulek Kvalita za vynikající cenu

Dovolenou jsme zde strávili počátkem srpna '15 bez připomínek. Čisto, ochota, bazén, místní točené pivo, každodenní přátelské popovídání, zdali něco nechybí, tipy na výlety. Pro moto- a cykloturisty dobrý výchozí bod.

Datum 29.08.2015
Vložil Jana Ryšavá
Titulek Ubytování

bylo skvělé, všude čisto. Manželé Predigerovi jsou velmi přátelští. Z apartmánu jsme mohli jít přímo na terasu s posezením a z ní rovnou do bazénu. Nádherná zahrada. Nemohu než chválit. Věřím, že se příští rok vrátíme.

Datum 12.08.2015
Vložil Katka
Titulek Poděkování

Velmi děkujeme manželům Predigerovým za příjemný pobyt v penzionu. Velmi vstřícní, ochotní a milí lidé, krásné ubytování, čisté, klidné a útulné. Děti byly nadšené z bazénu a ze všeho u Vás :-). Pokud bysme někdy opět zavítali do Karlovarského kraje, určitě se zase přihlásíme.
S pozdravem Mullerovi z Litoměřicka.

Datum 06.08.2015
Vložil Svobodovi
Titulek Děkujeme

Pěkný a příjemný pobyt.Majitelé ochotní.Krásné prostředí.Když někdy opět zavítáme do tohoto kraje tak se zde opět ubytujeme.
Děkujeme

Datum 17.08.2014
Vložil Bradnovi
Titulek Děkujeme

Velmi milí a vstřícní majitelé,všude velmi čisto.Vřele doporučuji.

Datum 15.08.2013
Vložil Iva a Olda
Titulek Příjemný penzion


Pobyt 9 -11.8.2013....penzion jsem vybrala na netu,vypadal příjemně.Velmi milí majitelé,opravdu čisto,útulno....krásná zahrada,pergola,bazén.....škoda,že to bylo tak nakrátko,ale pokud pojedeme opět někam do těch míst určitě se ubytujeme v tomto penzionku a budu ho doporučovat známým.Děkujeme.

Datum 14.08.2013
Vložil Dana a Pavel
Titulek Děkujeme

vám za moc příjemně prožité dny, všechno čisté a dobře vybavené, klid a vlídné zacházení, bohaté snídaně na terase obrácené do rozkvetlé zahrady. Moc neradi jsme odjížděli.

Datum 12.11.2012
Vložil Pavel
Titulek příjemně,teplo a čisto

Skoro týdení pobyt u Vás(11/2012) byl velmi příjemny,bylo vždy čisto,teplo a nádherný klid.Sociální zařízení velmi na úrovni a vybavená a čistá kuchyňka.Díky svému zaměstnání nocuji často v pensionech a můžu tedy srvonávat a u Vás i chválit.Děkuji Pavel

Datum 14.08.2009
Vložil Admin
Titulek Kontrola

Přeji všem příjemný pobyt.

 

Kontakt

penzionprediger@seznam.cz

P.Bezruče 825
Kynšperk nad Ohří
35751

603979372

Vyhledávání

© 2009 Práva vyhrazena www.levne-stranky.cz